vuelve a mi fot. Telemundo


GATUNEK telenowela
STWORZONA PRZEZSergio Mendoza, Amaris Paez
SCENARIUSZ 
REŻYSERIADanny Gavidia, Felipe Aguilar, Uandari Gómez
MUZYKA STWORZONA PRZEZ
OTWIERAJĄCY MOTYW MUZYCZNY
KRAJ POCHODZENIAStany Zjednoczone
ORYGINALNY JĘZYK hiszpański
LICZBA ODCINKÓW
PRODUCENT WYKONAWCZYKaren Barroeta, Ximena Cantuarias, Elizabeth Suarez
PRODUCENT (CI)
KANAŁ
ORYGINALNA EMISJA9 październik 2023

 to amerykańska telenowela wyprodukowana przez Telemundo Global Studios dla Telemundo w 2023 roku. Telenowela to oryginalna historia Sergio Mendozy i Amaris Paeza. Premiera w Telemundo zaplanowana jest na 9 października 2023 r., wznawiając harmonogram pozostawiony przez ósmy sezon El Señor de los Cielos dla produkcji oryginalnych.

W rolach głównych William Levy i Samadhi Zendeja


Opis

Akcja romantycznego dramatu rozgrywa się w Ciudad Juárez i Meksyku i przedstawia historię Nurii (Zendejas), kobiety o niskich dochodach, która rozpoczyna związek z Braulio (Valencia), nie wiedząc, że jest on jednym z właścicieli firmy, w której pracuje aby móc utrzymać syna i siostrę.

Losy głównych bohaterów zaczynają się splatać po tragicznym porwaniu Andrésa (Sebastián), syna Nurii. Jej siła jest proporcjonalna do miłości, jaką czuje do syna.Obsada

Produkcja

25 stycznia 2023 roku na wydarzeniu Content Americas 2023 ogłoszono telenowelę pod roboczym tytułem Hasta encontrate. 11 maja 2023 roku telenowela została zaprezentowana podczas Telemundo Up-front na sezon telewizyjny 2023–24 i ogłoszono, że oficjalny tytuł będzie brzmiał Vuelve a mí. 18 maja 2023 r. w komunikacie prasowym opublikowano obszerną listę aktorów. Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się 22 maja 2023 roku w Miami w Stanach Zjednoczonych.

Pierwszy zwiastun ukazał się 11 sierpnia 2023 r. Premiera serialu przewidziana została na 9 października 2023 r.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *